Distanční výuka od 15.2.2021

Milí žáci, vážení rodiče,

Od 15. 2. 2021 najdete všechny informace a materiály pro výuku pouze ve školním systému Edookit.  Proto je důležité tento systém sledovat.

Od stejného data dochází k úpravě distanční výuky. Bude přidáno více hodin v online výuce. Online výuka je označena kamerkou.

Stále máme k zapůjčení pro výuku stolní počítače. Notebooky jsou již rozebrané.  

Pokud by měl někdo zájem o počítač nebo měl problémy s přihlášením do systému Edookit, obracejte se na pana zástupce O. Kosaře.

 

Vedení školy

PODMÍNKY PROVOZU ZÁKLADNÍ ŠKOLY V OBDOBÍ DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU

Vážení rodiče,
v souladu s usnesením vlády je od 11. 5. 2020 umožněna osobní přítomnost žáků 9. ročníku pro účely přípravy na přijímací zkoušky a od 25. 5. 2020 je možnost návratu žáků 1. stupně.

PODMÍNKY PROVOZU ŠKOLY

NÁVRATKA PRO ŽÁKY 1. STUPNĚ.pdf

NÁVRATKA PRO ŽÁKY 1. STUPNĚ.docx

NÁVRATKA PRO ŽÁKY 9. ROČ.pdf

NÁVRATKA PRO ŽÁKY 9. ROČ.docx

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ

 

Konec pololetí v 1.třídě

Polovinu školního roku máme za sebou. Z malých předškoláků se stali velcí školáci. A jsou moc šikovní. Předposlední lednový týden jsme napsali pololetní prověrky z českého jazyka, matematiky i prvouky, abychom si prověřili, co všechno se děti již naučily. Ve čtvrtek 30.ledna byly rozdány výpisy z pololetního vysvědčení a… ale to předbíhám. Ještě ve středu 29.ledna jsme absolvovali třídní výchovný preventivní program s názvem Táhneme za jeden provaz, ve kterém si žáci upevnili svoje vztahy v kolektivu a uvědomili si potřebu pomoci si navzájem a tzv.táhnutí za jeden provaz. Program byl moc pěkný, zábavný, záživný a my jsme si ho všichni moc užili. Den po té bylo vysvědčení. Všichni dostali samé jedničky. A protože vysvědčení se musí oslavit, jeli jsme do cukrárny ve Svratce a mlsali. Přeji všem krásné druhé pololetí školního roku a ať jsou v červnu na vysvědčení stejné známky.

Mgr. Eva Hořínková