Povinnost nosit roušky

Z důvodu nařízení vlády ČR musíme všichni ve vnitřních prostorách školy nosit roušky. Žáci budou nosit roušky na chodbách a v jídelně před konzumací jídla. Každý žák by měl mít dvě roušky. 

Aktuální situace se může změnit, sledujte aktuální dění.

Plaga: Roušky budou povinné ve škole všude mimo třídy

„To plošné opatření, které má mít platnost pro společné vnitřní prostory pro celou Českou republiku, tak je podle mých informací Ministerstvem zdravotnictví koncipováno v duchu opatření, které jsme ve školách avizovali v rámci manuálu pro společné prostory. To znamená, že by se to nemělo týkat výuky ve třídách a učebnách, ale mělo by to být nošení roušek uvnitř škol, to znamená na chodbách. V podstatě v tom režimu, který jsme znali na jaře a který byl koncipován i v rámci manuálu pro oranžový kód,“ prohlásil na dotaz Seznam Zpráv ministr Robert Plaga.

Školkám roušky nehrozí

Rodiče dětí, které navštěvují mateřské školky, si mohou oddechnout. Přímo ve školkách ministerstvo zdravotnictví (MZ) jejich nošení nařídit nechce.

Kroužek vědeckých pokusů pro děti

Veselá věda – KROUŽEK VĚDECKÝCH POKUSŮ:  kroužek plný zábavných “vědeckých” pokusů z chemie, fyziky a biologie pro děti z 1. stupně ZŠ.

Pro školní rok 2020/21 výběr těch nejlepších pokusů.

Letos od 5. října 1x týdně, 60 minut, 15 lekcí za pololetí,cena v přihlašovacím formuláři.

Přihlášky a více informací na: www.veselaveda.cz

Provoz školní družiny 2020/2021

Provoz odpolední družiny:      Po – Pá    od konce vyučování do 15: 30 hod

Výše poplatku za školní družinu je stanovena následovně:

odpolední družina      400,- Kč/pololetí

Poplatek bude vybírán p. vychovatelkami D. Otavovou a P. Horákovou ve vestibulu školy ve dnech 16. a 17.9.2020 v době od 7:00 do 7:30 hod a od 14:00 do 15:30 hod.