V pátek 7. 12. 2018 vyjeli vybraní žáci naší školy na florbalový turnaj v Jimramově. Turnaje se kromě nás účastnila ještě pořádající ZŠ Jimramov, dále ZŠ Sněžné a ZŠ Svratka, která postavila dvě mužstva.

První zápas s favorizovaným Jimramovem jsme sice prohráli, ale bylo vidět, že obětavost a chuť hrát nám nechybí. Bylo patrné, že ostatní týmy můžeme přehrát.

Další zápas se Svratkou1 byl velice vyrovnaný, šance byli na obou stranách, ale naši hráči byli rychlejší a zasloužili si vyhrát. Za stavu 2:2 vstřelil Tadeáš Chmelík branku, borci už výhru nepustili a mohli jsme konečně slavit vítězství.

Poslední dva zápasy byly již v naší režii, Sněžné i Svratku2 jsme přehráli a umístili se na krásném 2. místě. Je to historický úspěch našich florbalistů, patří jim veliký dík za reprezentaci školy.

Mgr. Ondřej Kosař