Na konci dubna se vybraní žáci prvního stupně zúčastnili fotbalového turnaje McDonalds cup.

Hrálo se ve dvou kategoriích. První kategorie byla pro žáky 1. – 3. třídy, druhá pro žáky 4. – 5. třídy.

V mladší kategorii, kde společně s námi byly ještě týmy ze Žďáru, Polničky a Nového Veselí, skončili naši žáci na nádherném druhém místě.

Ve starší kategorii bylo celkem šest družstev, která byla rozdělena do dvou skupin po 3 týmech. Náš tým skončil na druhém místě a tak postoupil do semifinále, kde ale nestačil na tým Polničky a čekal ho zápas o 3. místo. V něm jsme se utkali se 2. ZŠ Žďár a ve vyrovnaném zápase prohráli 4:2 a skončili tak na 4. místě.

Všem žákům děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy a těšíme se na další úspěchy.

Mgr. Vojtěch Uchytil