Ve středu 5. dubna proběhl na naší škole Den otevřených dveří. Na všechny návštěvníky čekala velikonočně vyzdobená škola, otevřené třídy lákaly k prohlídce. V každé třídě čekalo na příchozí nějaké překvapení v podobě kvízu, plnění různých úkolů nebo třeba i výroba velikonoční dekorace. V tělocvičně probíhal Zajícův velikonoční běh a malí i velcí si za úspěšné proběhnutí tratě odnášeli papírové medaile. Ve škole to bzučelo jako v úle a čas rychle ubíhal. Do školy se přišli podívat nejen rodiče a prarodiče našich žáků, ale vraceli se i ti, kteří školu opustili teprve nedávno.

Poděkování za pěkné odpoledne patří nejen učitelům, kteří si program ve své třídě připravili, ale i žákům, kteří jim pomáhali.

Společně jsme strávili příjemné předvelikonoční odpoledne a všichni doufáme, že se všem ve škole líbilo a že si odnesli spoustu hezkých zážitků.

Mgr. Blanka Junková