Na běžecký lyžařský kurz navázal 15. – 17. února i kurz sjezdového lyžování. Žáci 7. – 9. ročníku se vypravili na sjezdovku v Hluboké, kde se pod vedením instruktorů učili základům sjezdařského lyžování. Někteří už měli své začátky na sjezdovkách dávno za sebou a mohli s instruktory pilovat styl a techniku, jiní stáli na lyžích poprvé. Těm se trpělivě věnovali dva instruktoři, a i když to na počátku bylo pro všechny hodně těžké, na konci kurzu už všichni sjížděli sjezdovku a užívali si radost z jízdy. Příjemnou atmosféru dokreslovalo i skvělé počasí, svítilo sluníčko, a přestože nás v pátek přivítaly dešťové kapky, nic nám to neubralo na našem lyžařském nadšení.

Všichni si lyžování užili, naučili se spoustu nového, nebyla nouze o legraci. Tak zase za rok na sjezdovce!

Mgr. Blanka Junková