Na přelomu ledna a února absolvovali žáci 2. stupně výcvik běžeckého lyžování. Lyžařský kurz se týkal všech tříd 2. stupně, protože kvůli špatným sněhovým podmínkám několik roků nebyl. Přestože sněhové podmínky byly výborné, úplně nám nepřálo počasí. Přesto si dovolím tvrdit, že si lyžařský kurz žáci užili, v lyžování se zdokonalili a nakonec ve velkém počtu absolvovali výjezd do Svratky, kde se občerstvili, a poté vyrazili zpět.

Chtěl bych poděkovat žákům za jejich snahu a nadšení a věřím, že si žáci najdou cestu na lyžařské tratě i mimo lyžařské kurzy a bude jich na heráleckém okruhu jezdit ve svém volném čase co nejvíce.

Velký dík patří SKI teamu Herálec, který dělal vše proto, aby tratě byly připravené, přestože věděli, že tratě budou za chvíli zachumelené a zafoukané.

Mgr. Vojtěch Uchytil